O nas…

Przemyska Szkoła Motocyklowa „APEKS” to pierwszy i jedyny w Przemyślu Ośrodek Szkolenia Kierowców powstały z myślą o motocyklistach. Stworzyliśmy PSM „APEKS”, ponieważ dostrzegliśmy luki oraz rażące niedbalstwo w szkoleniu motocyklistów na terenie naszego miasta. Każdy z Nas traktuje swoją pracę jako hobby, a podejście do kursantów jako wyzwanie oraz pewnego rodzaju misję. Naszym celem jest podnosić umiejętności oraz bezpieczeństwo na polskich drogach, a także walczyć z przyszytymi motocyklistom łatkami piratów drogowych.
To co chcemy zaoferować Kursantom nie ma nic wspólnego z tym, z czym spotkali się do tej pory w szkoleniu motocyklistów. Nasze atuty opisane są w zakładce dlaczego PSM „APEKS”?

Kto tworzy PSM „APEKS”?
Jedynie motocykliści, to podstawa. PSM „APEKS” to nie tylko instruktorzy ale również Kursanci, którzy jak z doświadczenia wiemy, często są osobami pełnymi pasji, żądni przygód i wiatru we włosach! Instruktorzy, którzy będą Was szkolić są doświadczonymi motocyklistami oraz instruktorami, jeżdżącymi po drogach całej Europy. Tutaj nie ma ludzi przypadkowych. Doświadczenie jakie zdobyliśmy przez lata pasji, pragniemy teraz przekazać Wam. Wiemy jak ciężko o rzetelną wiedzę, wiele informacji nie uzyskamy z książki, podręcznika do nauki jazdy czy nawet z Internetu. Niektóre rzeczy trzeba pokazać na własnym przykładzie to nas wyróżnia.

Egzamin ?
To podstawa, choć szkolimy głównie po to, aby bezpiecznie jeździć, a nie zdawać egzaminy to wiemy, że Kursantom na tym najbardziej zależy. Z nami zdasz egzamin to pewne zajrzyj do dlaczego PSM „APEKS”? tam znajdziesz argumenty, które pokażą Ci, dlaczego to właśnie my najlepiej przygotowujemy do egzaminów.

Co więcej ?
W wielu szkołach na egzaminie kończy się przygoda ze szkołą, my chcemy tego uniknąć ! Ponieważ szkoła to rozwój naszej pasji i hobby, pragniemy zawiązać brać motocyklową i być jej centrum. My nie tylko szkolimy ale też uczymy się od naszych Kursantów. Chcemy z Wami tworzyć atmosferę, którą znają jedynie Ci którzy jeżdżą motocyklami, a w jaki sposób ? Z nami nie tylko rozpoczniesz sezon ale również go skończysz ! Do Nas zawsze możesz zwrócić się o pomoc przy wyborze motocykla, odzieży czy trasy na wakacje.

PSM „APEKS” powstał, aby sprostać wyzwaniom wymagającym klientom, którzy cenią sobie przede wszystkim jakość szkolenia oraz pewne efekty. Jak można się spodziewać, szkołę tworzą wyłącznie motocykliści !