Dlaczego PSM „APEKS” ?

Drodzy adepci dwóch kółek, witamy się z Wami już po raz drugi. Tym razem zupełnie niezależnie! Po wielu próbach wzlotach i upadkach, jesteśmy. Jak wiecie od 2013 roku drastycznie zmieniły się przepisy dotyczące szkolenia motocyklistów, w mniejszym stopniu ale zmiany spotkały kurantów również w nowym sezonie 2016. Wiele instytucji związanych ze szkoleniem motocyklistów ma duże problemy z nadążeniem za zmieniającymi się przepisami ale przede wszystkim infrastrukturą oraz kadrą. Obecnie w czasie szkolenia wykorzystywane są motocykle, które są bardzo niebezpieczne, nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę. Czasy Wuesek i Emzetek odeszły już w niepamięć, wiele osób szkolących nie wie jak bezpiecznie i prawidłowo prowadzi się współczesny motocykl. Wciąż słyszy się w kuluarach o instruktorach, którzy szkolą aby nie hamować przednim hamulcem…..
Egzaminy jakie pamiętają osoby jeszcze z przed kilku lat to zupełnie inny świat, dlatego do szkolenia motocyklistów potrzebni są motocykliści.
Często kursanci pytają się dlaczego tak drogo ? My wręcz odwrotnie pytamy dlaczego tak tanio ? Drodzy adepci 1500 zł to koszt dobrego kasku, nie wspominając o pozostałym ubiorze czy zakupie motocykla. Czy 1300 zł za szkolenie, gdzie posiądziecie wiedzę, aby tego sprzętu nie zniszczyć i nie stracić przy tym zdrowia, to naprawdę dużo ?
często zadajecie pytania odnośnie prowadzonych szkoleń postaramy się w skrócie przedstawić powody, dlaczego to właśnie w PSM „APEKS” powinniście łapać pierwsze szlify.
1. Kadra doświadczonych instruktorów – motocyklistów,
2. Nas plac szkoleniowy jest przystosowany do szkolenia motocyklistów, można na nim wykonać wszystkie zadania egzaminacyjne,
3. 3 motocykle dokładnie takie same jak na egzaminie w WORD Przemyśl,
4. Nasi Instruktorzy jeżdżą na motocyklu obok kursanta lub razem z nim – nie w samochodzie za kursantem,
5. Stosujemy łączność bezprzewodową,
6. Ochraniacze i kaski dla kursantów są wysokiej jakości oraz w wielu rozmiarach dla każdego kursanta czeka kominiarka,
7. Wykłady są przygotowane wyłącznie pod motocyklistów,
8. Profesjonalne szkolenie z zakresu odzieży motocyklowej,
9. Dla nas liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo – dlatego w czasie szkoleń częstym tematem jest ryzyko związane z prowadzeniem motocykli,
10. Wciąż podnosimy poprzeczkę, dążymy do rozwoju – nasi instruktorzy sami uczestniczą w szkoleniach, po to aby zdobytą wiedzę przekazać Wam.